LulaBaby atelier      
  • Facebook Basic Black
  • Black Instagram Icon
Join Our Mailing List

2019 LulaBaby atelier 

Shipping & Returns

SHIPPING POLICY

Produkty zamówione przez sklep internetowy lulababyatelier.com zostaną nadane w ciągu 3-10 dni roboczych*.

W okresie promocji (np. Black Friday) oraz w okresie świątecznym czas wysyłki zamówień może być wydłużony. 

Przesyłki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD Polska oraz Poczty.

* Dni robocze: od poniedziałku do piątku (z wyłączeniem dni ustawowo wolnych od pracy).

.

Przypominamy, iż zamówienia wysyłane za pośrednictwem Poczty Polskiej dostarczane są przez listonosza, w przypadku nieobecności odbiorcy listy polecone są awizowane. Bardzo prosimy o sprawdzenie e-trackingu oraz skrzynki pocztowej. Nie ponosimy odpowiedzialności za działanie firm zewnętrznych, nie możemy zagwarantować terminowej dostawy. 

W przypadku braku wiadomości e-mail z potwierdzeniem zamówienia lub potwierdzeniem wysyłki, bardzo prosimy o sprawdzenie skrzynki spam. 

 

RETURN & EXCHANGE POLICY

ZWROT

Produkty zamówione na stronie lulababyatelier.com możesz zwrócić w ciągu 14 dni od daty otrzymania przesyłki, bez podania jakiejkolwiek przyczyny. Aby zwrot mógł zostać procedowany, klient zobowiązany jest dostarczyć wraz z przesyłką zwrotną produkt oryginalnie opakowany.

Prawo zwrotu nie dotyczy produktów wykonanych na specjalne, indywidualne zamówienie ze szczególnym uwzględnieniem produktów personalizowanych oraz produktów pre-order.

Oświadczenie o odstąpieniu od umowy należy przesłać na adres mailowy: lulababy.atelier@gmail.com wraz ze zwracanym towarem . Przesyłkę ze zwracanym towarem należy wysłać niezwłocznie po zgłoszeniu zwrotu, nie przekraczając terminu 14 dni. 

Zwracany towar musi posiadać wszystkie metki i nie może nosić śladów użytkowania. Zwracane artykuły należy przesłać w oryginalnym opakowaniu. Opakowanie jest integralną cześcią, w przypadku jego zniszczenia zwrot może nie zostać procedowany.

Zwrot kosztów może potrwać do 5 dni roboczych od dnia doręczenia przesyłki pod powyższy adres. Dokładamy jednak wszelkich starań aby środki zostały zwrócone w możliwie najkrótszym czasie.